Skip to main content

Masz problem z zorganizowaniem sobie czasu na posprzątanie domu? Pracujesz na etacie, a wolny czas chciałabyś poświęcić rodzinie i spędzić czas z najbliższymi? Nie ma nic prostszego – firma sprzątająca zajmie się porządkami za ciebie. Pewnie zastanawiasz się co wchodzi w zakres usług takich przedsiębiorstw i czy spełnią twoje oczekiwania. Zaufaj mi, cena takiego świadczenia jest niewielka, a efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Co mieści się w ofercie przeznaczonej dla domów i mieszkań? Tutaj na początku musimy zadecydować pomiędzy regularną usługą, a jedynie doraźnymi porządkami raz na jakiś czas. Dzięki stosowaniu profesjonalnych środków czyszczących twoje mieszkanie będzie wyglądało jak nowe, a obsługa wykazuje się dyskrecją i wysoką kulturą osobistą. Co więcej możesz zlecić również takie usługi jak pranie dywanów oraz tapicerki. Jeśli więc twoja kanapa potrzebuje odzyskać swoją świeżość zleć to firmie sprzątającej, która zajmie się tym w ramach swojej usługi.

Pewnie zaskoczy cię również cena takich usług. Oczywiście jest ona zależna od powierzchni mieszkań i domów. Dla powierzchni w granicach około 50 metrów kwadratowych cena zaczyna się już od 170 złotych. Jest to wydatek w ramach którego otrzymujemy wykonanie najważniejszych czynności. Możemy pokusić się również o inne warianty, w tym wariant kompleksowy obejmujący wszystkie zabiegi, które są możliwe do wykonania. Dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z wariantu podstawowego w ramach regularnej usługi, natomiast wariant kompleksowy możemy wybrać raz na jakiś czas, kiedy zależy nam na przeprowadzeniu generalnych porządków.

sponge-for-washing-1212612_1280

Firma sprzątająca to nie tylko usługi dla osób prywatnych, ale również sprzątanie biur oraz świadczenia skierowane dla wspólnot mieszkaniowych. Sprzątanie powierzchni biurowych oraz klatek schodowych w wysoko kondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych to najpopularniejsze usługi, które są im zlecane. Jeżeli przeprowadzasz remont i nie chcesz zająć się uporządkowaniem zmodernizowanych powierzchni – firma sprzątająca zajmuje się także sprzątaniem po-budowlanym mieszkań i domów, więc wykonają całą brudną robotę za ciebie.

Co zaskakujące, w okresie wiosna-jesień, większość firm sprzątających oferuje również opiekę nad terenami zielonymi, dzięki temu możesz zamówić także dodatkowe usługi w ramach których pracownicy dopilnują by twój ogród zawsze wyglądał na zadbany. W okresie zimowym dodatkową opcją jest odśnieżanie, które wymaga sporego wysiłku fizycznego i sporej ilości czasu. Jak widać firmy sprzątające oferują nie tylko usługi porządkowe ale także wiele dodatkowych świadczeń, dzięki którym niskim kosztem my zyskujemy czas, który możemy spędzić z rodziną. cleaning-268126_1280
Jak znaleźć firmę, która będzie spełniała nasze wymagania i której będziemy mogli w pełni zaufać? Popytaj wśród twoich znajomych i poczytaj opinie o renomowanych przedsiębiorstwach. Znaczna część właścicieli udostępnia publicznie referencje, które otrzymali od swoich klientów. Pozwala im to na zdobycie zaufanie wśród nowych klientów, a nam na zapoznanie się z opiniami innych.

wodapolska.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments